Alle Partnere Ledelse Administration Medarbejdere Bestyrelse

Alexander Ilievski

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder, DGNB Konsulent

Allan Andersen

Arkitekt

Allan Jensen

Bygningskonstruktør MAK

Andreas Bergqvist

Arkitekt MSA, Kvalitetsansvarlig, Arbejdsmiljøkoordinator

Anna Leszmann

Bygningskonstruktør

Anna Rubin

Arkitekt

Anne Møller Sørensen

Partner
atb

Anne Tine Bloch

Projektkoordinator

Arvis Tarts

Bygningskonstruktør MAK

Aske Henriksen

Bygningskonstruktør

Asta Hahnemann Ibsen

Bygningskonstruktør

Astrid Dahl Singers Sørensen

Arkitektstuderende

Ausra Ambruleviciute

Bygningskonstruktørpraktikant

Camilla Frellsen

Projektkoordinator

Charlotte Gjørtler

Arkitekt, Bachelor

Christian Bartholin

Bygningskonstruktør

Christian Brevadt

Bygningskonstruktør

Christian Egedius Bendtsen

Tegnestuechef, Arkitekt MAA, Bygningskonstruktør, Byggeøkonom MDB

Christine Mosbech

Arkitekt, DGNB Konsulent

Claire O’Toole

Arkitekt MAA, arbejdsmiljøkoordinator

Claudia Lekic Kristensen

Bygningskonstruktørpraktikant
csp

Claus Skovsø Petersen

Bygningskonstruktør

Daniel Illum-Davis

Arkitekt MAA

David Ibos

Bygningskonstruktør

Diana Palade

Arkitekt

Ea Emilie Worm-Fritzbøger

Kommunikationsstuderende

Ellen Breyen Gröning

Arkitektstuderende

Erika Östman

Arkitekt

Eva Bækgaard

Arkitekt

Frederik Lind

Bygningskonstruktørpraktikant

Frederikke Willert

Kommunikationspraktikant

Gyrithe Saltorp

Administrerende Direktør, Cand. Jur

Hans Christian Gründahl Christiansen

Arkitekt

Hâns Christian Kofod

Bygningskonstruktør, IKT leder

Hans Rosenberg

Arkitekt MAA, Byggeøkonom MDB, DGNB konsulent

Helena Lindgren

Arkitekt MAA

Henrik Leander Evers

Computational Designer

Henrik Strømsvik

Arkitekt MAA, Bygningskonstruktør, Arbejdsmiljøkoordinator

Ini Bing

Regnskabsassistent

Ioana Fartadi-Scurtu

Bygningskonstruktør og Lysdesigner

Isabella Giungi

Arkitekt - orlov

Jaclyn Santarelli

Arkitekt

Jakob Guldbrandsen

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Jakob Holmqvist-Larsen

Arkitekt MAA

Jakob Meyling

Arkitekt

Jane Wirenfeldt Nielsen

Kommunikationschef

Jannich Hage-Hansen

Arkitekt

Jason Southam

Arkitekt, Bygningskonstruktør, IKT Leder

Jens Højsteen

Arkitekt MAA

Jens Peter Storm-Ringström

Bygningskonstruktør

Jeppe Dueholm

Arkitekt
jhc

Jesper Heede Christensen

IT-Chef
js

Jesper Stendersø

IT-elev
JHS

Joachim Horst Scholz

BESTYRELSESMEDLEM

Johnnie Nicklas Lagard

Bygningskonstruktør

Jonas Hein Børglum

Arkitektpraktikant

Jonatan Tau Svendsen

Bygningskonstruktør, IKT leder

Jørn Viborg-Svendsen

Økonomichef

Kadi Kirikmäe

Bygningskonstruktør, IKT Leder

Karin Verland

Bestyrelsesmedlem

Karina Foldberg

Arkitekt MAA - orlov

Karina Rosenkilde

Koordinator

Kasper Tejlmann Madsen

Bygningskonstruktør MAK

Katarzyna Tomaszewska

Bygningskonstruktør, IKT Leder

Kathinka Bødtker-Næss Larsen

Arkitekt MAA, Arbejdsmiljø­koordinator

Katrine Kringsholm Eriksen

Arkitekt

Kenneth Hansen

Bygningskonstruktør, IKT/BIM Ansvarlig

Kristian Bøttcher Fangel

Bygningskontruktørpraktikant

Kristian Damgaard Faaborg Halse

Bygningskonstruktør MAK

Lasse Herbo Madsen

Arkitekt

Lasse Skov Viborg

Bygningskonstruktør

Leena Lammassaari

Arkitekt, DGNB Konsulent

Lene Kristensen

Arkitekt
lak

Lina Abul-Kasim

Bygningskonstruktørstuderende

Line Rahbek

Arkitekt

Lotte Bigom-Eriksen

Arkitekt MAA

Louise Astrup Schröder

Arkitekt

Magnus Bertelsen

IT-elev

Malte Rosenquist

Arkitekt MAA

Marcel Schwarz

Arkitekt, Diplom Ingeniør, DGNB Konsulent

Marcus Dønkjær

IT-elev

Margarida Jerónimo

Arkitekt

Marie Goodstein

Arkitekt

Mateusz Lubojanski

Arkitekt, Bygningskonstruktør, Breeam AP

Mathias Grønborg

Bygningskonstruktør

Michael Peter Brevadt

Bygningskonstruktør

Michael Schytt Poulsen

Associeret partner

Mihaiela Ailincai

IT-supporter

Mikala Schjerup Hansen

Arkitekt

Mikkel Mørch

Kommunikationsstuderende

Mikkel Vinter Knudsen

Arkitekt MAA

Milena Malolepszy

Arkitekt, Bygningskonstruktør, IKT leder
mhe

Mohamed Haji Elmi

IT-elev

Monica Thon

Arkitekt, arbejdsmiljøkoordinator

Natalie Kitchell

Bygningskonstruktør

Naz Yamut

Arkitekt MAA ARB RIBA

Nikolaj Kruse

Bygningskonstruktør

Nina Streitz

Arkitekt MAA

Oguzhan Polat

Bygningskonstruktør

Ole Dragø

Arkitekt MAA

Oliver Marcus Walsh Sommer

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder, DGNB konsulent

Ondrej Drabik

Bygningskonstruktør

Pernille Søgaard Sørensen

Civilingeniør i arkitektur

Peter Milan Lehmann Kolditz

Bygningskonstruktør

Peter Sørensen

Arkitekt MAA, byggeøkonom MDB

Peter Wiboltt

Bygningskonstruktør

Ragnar Egholm

Bygningskonstruktør, Arbejdsmiljøkoordinator

Rasmus Banke Hedgaard

Bygningskonstruktørpraktikant

Rasmus Elbek Møller

Konsulent

Ria Sztrokay

Projektsekretær

Rikke Steinicke

Arkitekt MAA, Arbejdsmiljøkoordinator

Robert Bryks

Bygningskonstruktørstuderende

Rodrigo Velázquez Bernabéu

Arkitekt MAA, DGNB Konsulent, BREEAM AP

Sara West Mortensen

Piccoline

Sidsel Hemmer Rolighed

Arkitekt

Sille Homann

Bygningskonstruktørpraktikant

Simon Emil Hvidtfeldt Jakobsen

Arkitektstuderende

Simon Natanael Svensson

Partner

Simon Pihl

Arkitekt MAA, byggeøkonom

Sjavit Maestro

Arkitekt

Sofie Lund Michaelsen

Arkitekt MAA

Steen Skou

Bygningskonstruktør, byggeøkonom

Steen Trudsøe Larsen

Arkitekt MAA, bygningskonstruktør, MBA, byggeøkonom
SAWH

Stefan Andreas Walter Happak

Bestyrelsesformand

Stefan Hansen

Bygningskonstruktør

Stephen Borregaard-Clarke

Arkitekt

Stine de Bang

Arkitekt, DGNB Konsulent

Thomas Scheel

Partner

Thomas Vestersøe

Arkitekt

Thomas von der Maase

Bygningskonstruktør, IKT leder

Thomas West Jensen

Partner

Tim Frausing

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Tobias Christoffersen

Bygningskonstruktør

Tomas Gergel

Bygningskonstruktørpraktikant

Tomas Rek

Arkitekt

Torsten Stephensen

Partner

Troels Lysgaard-Hansen

Arkitekt, Byggeøkonom

Tue Bruun Poulsen

Arkitekt

UllaBrit Lissner

Koordinator, IKT og prækvalifikationer

Vesta Strupaityte

Bygningskonstruktør

Vidar Lundstrøm

Arkitekt MAA

Vytis Garcinskas

Bygningskonstruktørpraktikant