Alle Partnere Ledelse Administration Medarbejdere Bestyrelse

Adrian Henryk Nowaczek

Bygningskonstruktørpraktikant

Alexander Ilievski

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder, DGNB Konsulent

Alexandra Totoianu

Bygningskonstruktør

Allan Andersen

Arkitekt MAA

Allan Jensen

Bygningskonstruktør MAK

Anders Roed-Jeppesen

Bygningskonstruktørstuderende

Andreas Bergqvist

Arkitekt MSA, Kvalitetsansvarlig, Arbejdsmiljøkoordinator

Andreas Rønne Krøigaard

Bygningskonstruktør
AFU

Anna Funder

Piccoline

Anna Leszmann

Bygningskonstruktør

Anna Rubin

Arkitekt - Orlov

Anne Møller Sørensen

Partner

Aske Henriksen

Bygningskonstruktør

Asser Vadstrup

Arkitektstuderende MAA

Astrid Dahl Singers Sørensen

Arkitektstuderende

Aukse Eglinskaite

Bygningskonstruktørstuderende

Casper Brogaard Højer

Arkitekt

Christian Bartholin

Bygningskonstruktør

Christian Brevadt

Bygningskonstruktør

Christian Egedius Bendtsen

Tegnestuechef, Arkitekt MAA, Bygningskonstruktør, Byggeøkonom MDB

Christine Mosbech

Arkitekt MAA, DGNB Konsulent

Claire O’Toole

Arkitekt MAA, arbejdsmiljøkoordinator

Daniel Illum-Davis

Arkitekt MAA

David Ibos

Bygningskonstruktørstuderende

Diana Palade

Arkitekt

Dmitri Tsistjakov

Bygningskonstruktørpraktikant

Dominik Orosz

Bygningskonstruktørpraktikant

Erik Skov Hansen

Bygningskonstruktør MAK

Erika Östman

Arkitekt

Eva Bækgaard

Arkitekt

Florian Wendt

Bygningskonstruktørpraktikant

Gabi Kaltenyte

Bygningskonstruktør

Georgi Selivjorstov

Bygningskonstruktørpraktikant

Gertina Simenson

Bygningskonstruktørpraktikant

Gyrithe Saltorp

Administrerende Direktør, Cand. Jur

Hans Christian Gründahl Christiansen

Arkitekt

Hâns Christian Kofod

Bygningskonstruktør, IKT leder

Hans Rosenberg

Arkitekt MAA, DGNB konsulent

Helena Lindgren

Arkitekt MAA

Henrik Isidor

Arkitekt MAA, byggeøkonom

Henrik Strømsvik

Arkitekt MAA, Bygningskonstruktør, Arbejdsmiljøkoordinator

Ini Bing

Regnskabsassistent

Ioana Fartadi-Scurtu

Bygningskonstruktør og Lysdesigner

Irma Kasetaite Vestergaard

Arkitekt

Isabella Giungi

Arkitekt

Jakob Guldbrandsen

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Jakob Holmqvist-Larsen

Arkitekt MAA

Jakob Meyling

Arkitekt

Jane Wirenfeldt Nielsen

Kommunikationschef

Janet Cohen Muntz

Bygningskonstruktør MAK

Jannich Hage-Hansen

Arkitekt

Jannik Bo Olsen

Bygningskonstruktørstuderende

Jason Southam

Arkitekt, Bygningskonstruktør, IKT Leder

Jens Højsteen

Arkitekt MAA

Jens Peter Storm-Ringström

Bygningskonstruktør
jhc

Jesper Heede Christensen

IT-ansvarlig

Johnnie Nicklas Lagard

Bygningskonstruktør

Jonatan Tau Svendsen

Bygningskonstruktør

Josefine Hanefeld

Arkitekt

Jørn Viborg-Svendsen

Økonomichef
JLS

Julie Lecuelle Stubsgaard

Arkitektstuderende

Kadi Kirikmäe

Bygningskonstruktør

Karina Foldberg

Arkitekt MAA

Kasper Tejlmann Madsen

Bygningskonstruktør MAK

Katarzyna Tomaszewska

Bygningskonstruktør

Kathinka Bødtker-Næss Larsen

Arkitekt MAA, Arbejdsmiljø­koordinator

Katja Brandt Lassen

Arkitekt

Katrine Kringsholm Eriksen

Arkitekt

Kenneth Hansen

Bygningskonstruktør, IKT/BIM Ansvarlig

Kristian Damgaard Faaborg Halse

Bygningskonstruktør MAK

Lasse Herbo Madsen

Arkitekt MAA

Lasse Skov Viborg

Bygningskonstruktør

Leena Lammassaari

Arkitekt, DGNB Konsulent

Leif Andersen

Arkitekt MAA, byggeøkonom

Lene Kristensen

Arkitekt

Lotte Bigom-Eriksen

Arkitekt MAA

Louise Gerner Rasmussen

Arkitekt MAA, DGNB konsulent

Magdalena Galek

Bygningskonstruktørpraktikant

Magnus Bertelsen

IT-elev
MJO

Maj-Britt Jønsson

Koordinator

Malte Rosenquist

Arkitekt MAA
MMS

Malthe Mørkeberg Sørensen

Piccolo

Marcel Schwarz

Arkitekt, Diplom Ingeniør, DGNB Konsulent

Marcus Dønkjær

IT-elev

Margarida Jerónimo

Arkitekt

Marie Goodstein

Arkitekt

Martin Bengtsén Kristensen

Bygningskonstruktørstuderende

Mateusz Lubojanski

Arkitekt

Mathias Grønborg

Bygningskonstruktør
MCF

Mathilde Cecilie Felding

Piccoline

Mette Rylander

Diplomingeniør

Michael Peter Brevadt

Bygningskonstruktør

Michael Schytt Poulsen

Associeret partner

Mihaiela Ailincai

IT-supporter

Mikkel Johansen

Bygningskonstruktørstuderende

Mikkel Søholt Larsen

Arkitekt MAA

Mikkel Vinter Knudsen

Arkitekt MAA

Monica Thon

Arkitekt, arbejdsmiljøkoordinator

Monika Jakaityte

Konstruktør
NSK

Nana Kira Prisholm Skrøder

Arkitektstuderende

Naz Yamut

Arkitekt MAA ARB RIBA

Nina Streitz

Arkitekt MAA

Ole Dragø

Arkitekt MAA

Oliver Marcus Walsh Sommer

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Ondrej Drabik

Bygningskonstruktørstuderende

Pernille Søgaard Sørensen

Civilingeniør i arkitektur

Peter Sørensen

Arkitekt MAA, byggeøkonom MDB

Peter Wiboltt

Bygningskonstruktør
RB

Rabia Bekrem

Bygningskonstruktørpraktikant

Ragnar Egholm

Bygningskonstruktør, Arbejdsmiljøkoordinator

Rasmus Graakjær

Arkitekt

Ria Sztrokay

Projektsekretær

Rikke Steinicke

Arkitekt MAA, Arbejdsmiljøkoordinator

Rodrigo Velázquez Bernabéu

Arkitekt MAA, DGNB Konsulent

Sidsel Hemmer Rolighed

Arkitekt

Simon Bjerre

Bygningskonstruktør MAK

Simon Natanael Svensson

Partner

Simon Pihl

Arkitekt MAA, byggeøkonom

Sjavit Maestro

Arkitekt

Solvej Vinther Christensen

Bygningskonstruktør MAK - Orlov

Søren Hjalmar Thomsen

Projektdirektør

Steen Skou

Bygningskonstruktør, byggeøkonom

Steen Trudsøe Larsen

Arkitekt MAA, bygningskonstruktør, MBA, byggeøkonom

Stefan Hansen

Bygningskonstruktør

Stephen Borregaard-Clarke

Arkitekt

Stine Skovgaard Sørensen

Kommunikationspraktikant

Tamara Amici

Bygningskonstruktørstuderende

Thomas Scheel

Partner

Thomas West Jensen

Partner

Tim Frausing

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Tobias Christoffersen

Bygningskonstruktør

Tomas Rek

Arkitekt
TS

Torben Svanberg

Bestyrelsesformand

Torsten Stephensen

Partner

Troels Lysgaard-Hansen

Arkitekt

Tue Bruun Poulsen

Arkitekt

UllaBrit Lissner

Koordinator, IKT og prækvalifikationer

Vesta Strupaityte

Bygningskonstruktørpraktikant

Vidar Lundstrøm

Arkitekt MAA

Vivian Blanco Lee-Young

Arkitekt
×