Alle Partnere Administration Medarbejdere

Adrian Tanas

Bygningskonstruktørstuderende

Adriana Nitu

Bygningskonstruktørstuderende

Alexander Ilievski

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder, DGNB Konsulent

Alexandra Totoianu

Bygningskonstruktør

Allan Andersen

Arkitekt MAA

Allan Jensen

Bygningskonstruktør MAK

Anders Rødgaard Bojesen

Arkitektstuderende

Anders Villum Lautrup

Arkitekt

Andreas Bergqvist

Arkitekt MSA, Kvalitetsansvarlig, Arbejdsmiljøkoordinator

Andreas Rønne Krøigaard

Bygningskonstruktør

Anna Leszmann

Bygningskonstruktør

Anna Rubin

Arkitekt

Anne Møller Sørensen

Partner

Armin Nikgol

Arkitekt MAA

Aske Henriksen

Bygningskonstruktør

Asser Vadstrup

Arkitektstuderende MAA

Astrid Dahl Singers Sørensen

Arkitektstuderende

Bogdan Alexandru Vladescu

Bygningskonstruktørstuderende

Boris Dobromirov Bonev

Bygningskonstruktørstuderende

Casper Brogaard Højer

Arkitekt

Christian Bartholin

Bygningskonstruktør

Christian Brevadt

Bygningskonstruktør

Christian Egedius Bendtsen

Tegnestuechef, Arkitekt MAA, Bygningskonstruktør, Byggeøkonom MDB

Christine Mosbech

Arkitekt MAA, DGNB Konsulent

Claire O’Toole

Arkitekt MAA, arbejdsmiljøkoordinator

Daniel Illum-Davis

Arkitekt MAA

Diana Palade

Arkitekt

Erik Skov Hansen

Bygningskonstruktør MAK

Erika Östman

Arkitekt

Eva Bækgaard

Arkitekt

Eva-Theresa Jermiin Anker

Piccoline

Gabi Kaltenyte

Bygningskonstruktør

Glen Taylor

Bygningskonstruktørstuderende

Gyrithe Saltorp

Administrerende Direktør, Cand. Jur

Hans Christian Gründahl Christiansen

Arkitekt

Hans Rosenberg

Arkitekt MAA, DGNB konsulent

Helena Lindgren

Arkitekt MAA

Henrik Isidor

Arkitekt MAA, byggeøkonom

Henrik Strømsvik

Arkitekt MAA, Bygningskonstruktør, Arbejdsmiljøkoordinator

Inger Kirstin Rahbek

Arkitektstuderende

Ingwer Petersen

Arkitekt, DGNB Konsulent

Ini Bing

Regnskabsassistent

Irma Kasetaite Vestergaard

Arkitekt

Isabella Giungi

Arkitekt

Jaclyn Santarelli

Arkitekt

Jakob Guldbrandsen

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Jakob Holmqvist-Larsen

Arkitekt MAA

Jakob Meyling

Arkitekt

Janet Cohen Muntz

Bygningskonstruktør MAK

Jannich Hage-Hansen

Arkitekt

Jason Southam

Arkitekt, Bygningskonstruktør, IKT Leder

Jens Højsteen

Arkitekt MAA

Jens Peter Storm-Ringström

Bygningskonstruktør
jhc

Jesper Heede Christensen

IT-ansvarlig

Johnnie Nicklas Lagard

Bygningskonstruktør

Jonatan Tau Svendsen

Bygningskonstruktør

Josefine Hanefeld

Arkitekt

Joshua Ken Anderson

Bygningskonstruktørstuderende

Jørn Viborg-Svendsen

Økonomi
JLS

Julie Lecuelle Stubsgaard

Arkitektstuderende

Kadi Kirikmäe

Bygningskonstruktør

Karina Foldberg

Arkitekt MAA

Kasper Tejlmann Madsen

Bygningskonstruktør MAK

Katarzyna Tomaszewska

Bygningskonstruktør

Kathinka Bødtker-Næss Larsen

Arkitekt MAA, Arbejdsmiljø­koordinator

Kathryn Kurtz

Bygningskonstruktørpraktikant

Katja Brandt Lassen

Arkitekt

Katrine Kringsholm Eriksen

Arkitekt

Kenneth Hansen

Bygningskonstruktør, IKT/BIM Ansvarlig

Kim Halk Pedersen

Bygningskonstruktør MAK, Byggeøkonom

Kristi Aspen

Arkitektstuderende

Lars Ulrik Bisgaard-Jespersen

Arkitekt MAA

Lasse Herbo Madsen

Arkitekt MAA

Lasse Skov Viborg

Bygningskonstruktør

Leena Lammassaari

Arkitekt, DGNB Konsulent

Leif Andersen

Arkitekt MAA, byggeøkonom

Lene Kristensen

Arkitekt MAA

Lidia Costina Deaconu

Bygningskonstruktør, IKT Leder

Lotte Bigom-Eriksen

Arkitekt MAA

Louise Gerner Rasmussen

Arkitekt MAA, DGNB konsulent

Louise Koch

Mediegrafikerelev
MB

Magnus Bertelsen

IT-elev
MJO

Maj-Britt Jønsson

Koordinator

Malte Rosenquist

Arkitekt MAA

Malte Sørensen

Piccolo

Marcel Schwarz

Arkitekt, Diplom Ingeniør, DGNB Konsulent

Marcus Dønkjær

IT-elev

Margarida Jerónimo

Arkitekt

Mateusz Lubojanski

Arkitekt
MGR

Mathias Grønborg

Bygningskonstruktør

Mathias Hansen

Bygningskonstruktørstuderende

Mathias Roth

Bygningskonstruktør

Mette Rylander

Diplomingeniør

Michael Peter Brevadt

Bygningskonstruktør

Michael Schytt Poulsen

Associeret partner

Mihaiela Ailincai

IT-supporter

Mikkel Søholt Larsen

Arkitekt MAA

Mikkel Vinter Knudsen

Arkitekt MAA

Monica Thon

Arkitekt, arbejdsmiljøkoordinator

Monika Jakaityte

Bygningskonstruktørstuderende

Nanna Hermann

Arkitekt MAA

Natália Némethová

Bygningskonstruktørstuderende

Naz Yamut

Arkitekt MAA ARB RIBA

Nina Streitz

Arkitekt MAA

Ole Dragø

Arkitekt MAA

Oliver Marcus Walsh Sommer

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Oscar Damsgaard

Bygningskonstruktør

Pernille Søgaard Sørensen

Civilingeniør i arkitektur

Peter Sørensen

Arkitekt MAA, byggeøkonom MDB

Peter Wiboltt

Bygningskonstruktør

Philip Harre

Arkitekt MAA

Pia Salin

Arkitekt MAA ARB RIBA
REG

Ragnar Egholm

Bygningskonstruktør, Arbejdsmiljøkoordinator

Rasmus Graakjær

Arkitekt

Ria Sztrokay

Projektsekretær

Rikke Steinicke

Arkitekt MAA, Arbejdsmiljøkoordinator

Rodoslav Butrim

Bygningskonstruktørstuderende

Rodrigo Velázquez Bernabéu

Arkitekt MAA, DGNB Konsulent

Sidsel Hemmer Rolighed

Arkitekt

Simon Bjerre

Bygningskonstruktør MAK

Simon Bue Grandal Gregersen

Bygningskonstruktør

Simon Natanael Svensson

Partner

Simon Pihl

Arkitekt MAA, byggeøkonom

Sjavit Maestro

Arkitekt

Solvej Vinther Christensen

Bygningskonstruktør MAK

Søren Daugbjerg

Partner

Steen Skou

Bygningskonstruktør, byggeøkonom

Steen Trudsøe Larsen

Arkitekt MAA, bygningskonstruktør, MBA, byggeøkonom

Stefan Hansen

Bygningskonstruktør

Stephen Borregaard-Clarke

Arkitekt

Thomas Scheel

Partner

Thomas West Jensen

Partner

Tim Frausing

Bygningskonstruktør MAK, IKT Leder

Tobias Christoffersen

Bygningskonstruktør

Tomas Rek

Arkitekt

Torsten Stephensen

Partner

Troels Lysgaard-Hansen

Arkitekt

Tue Bruun Poulsen

Arkitekt

UllaBrit Lissner

Koordinator, IKT og prækvalifikationer

Vadim Arhip

Bygningskonstruktørpraktikant

Vegar Askland

Bygningskonstruktør

Vibeke Breinholm

Økonomichef

Vidar Lundstrøm

Arkitekt MAA

Vivian Blanco Lee-Young

Arkitekt
×